NIEUWS

 
Freddy (Frediën) Nachtegael
Cursusaanbod 2021/2022

Cursusaanbod 2021/2022

CURSUS Niveau Jaar Klasnaam Leraar Dag-uur Locatie
CULTUUR Arabisch a Beiroet nieuwe leerkracht Ma  09.30 Muzac
CULTUUR Chinees a Chengdu Long Sharon  Ma  09.00 Muzac
CULTUUR Russisch a Poesjkin Abajeva Tima Ma  09.00 Muzac
KUNST beleven A Liefhebber Wouters Stefan Ma  10.00 Muzac
KUNST beleven B Papillon Wouters Stefan Ma  13.00 Muzac
KUNST beleven C Dulle Griet Wouters Stefan Di    10.00 Muzac
KUNST beleven D St. Phalle Wouters Stefan Di    13.00 Muzac
KUNST beleven E Paloma Wouters Stefan Vr    10.00 Muzac
KUNST beleven F B.F.C. Wouters Stefan Vr    13.00 Muzac
MUZIEK ontdekken A Bach Els Caremans Do   10.00 Muzac
MUZIEK ontdekken B Adagio Els Caremans Do   13.00 Muzac
CHINEES 1 1a Shanghai Long Sharon  Wo  09.00 Muzac
CHINEES 1 1b Xi' An Long Sharon  Do  19.00 OLVE
CHINEES 2 4a Beijing Long Sharon  Wo  19.00 OLVE
ENGELS 1 1a Liverpool Gerd Cornelissen Do   09.00 Muzac
ENGELS 2 3a Cardiff Gerd Cornelissen Vr    09.00 Muzac
ENGELS 3 6a Leeds Gerd Cornelissen Do    19.00 OLVE
ENGELS 3 8a Londen Sharon Long Vr    09.30 Lint wm
ENGELS 4 G-a Cambridge Sharon Long Di    09.30 Muzac
FRANS 4 G-a Champagne Dubois Colette Di    09.00 Muzac
FRANS 4 G-b Médoc Dubois Colette Wo  09.30 Muzac
FRANS 4 G-c Pomerol Dubois Colette Wo  19.00 OLVE
ITALIAANS 1 1a Siena De Belser Martine Ma  09.00 Muzac
ITALIAANS 1 1b Pisa De Belser Martine Di   19.00 OLVE
ITALIAANS 1 1c Monza Lovisa Sara Wo  19.00 ZOOM
ITALIAANS 1 2a Napoli De Belser Martine Ma  19.00 OLVE
ITALIAANS 2 3a Milano Sara Petrosino Do   09.30 Muzac
ITALIAANS 2 4a Genova Sara Petrosino Do   13.00 Muzac
ITALIAANS 3 5a Bologna Sara Lovisa Ma  19.00 ZOOM
ITALIAANS 4 8a Capri Sara Petrosino Di    19.00 OLVE
ITALIAANS 4 8b Mantova Sara Petrosino Do   19.00 OLVE
ITALIAANS 4 G-a Arcobaleno Sara Petrosino Wo  09.00 Muzac
ITALIAANS 4 G-b Margherita Sara Petrosino Wo  11.15 Muzac
NEDERLANDS 1 1 Scaldis Duchêne Inge Ma  19.00 OLVE
PORTUGEES 1 1a Porto Nayara Lemes Wo 13.00 Muzac
PORTUGEES 1 1b Madeira Nayara Lemes Ma 19.00 OLVE
PORTUGEES 1 2a Lisbao Nayara Lemes Di   19.00 OLVE
RUSSISCH 1 1b Katarina Abajeva Tima Wo  19.00 OLVE
SPAANS 1 1a Zaragoza Merino Carolina overdag Muzac
SPAANS 1 1b Barcelona Montoya Thais Avond OLVE
SPAANS 1 1c Sevilla Monyota Thais Ma - 9.30 Lint wm
SPAANS 1 1d Burgos   Avond ZOOM
SPAANS 1 1e Lima Merino Carolina Ma-Di 12.00 ZOOM
SPAANS 1 2a Valencia Merino Carolina Ma  09.00 Muzac 
SPAANS 1 2b Granada Perez Patricia Di    19.00 OLVE
SPAANS 2 3a Costa Rica Zapiola Monica  Ma  13.30 Muzac 
SPAANS 2 3b Alhambra Montoya Thais Wo  19.00 OLVE
SPAANS 2 4a Cadiz Merino Carolina Ma  13.00 Muzac 
SPAANS 2 4b Compostela  Dubois Colette Do   19.00 OLVE
SPAANS 3 5a Aranjuez Zapiola Monica  Wo  09.30 Muzac 
SPAANS 3 5b Ecuador Zapiola Monica  Wo  19.00 OLVE
SPAANS 3 5c Honduras Zapiola Monica  Vr    13.30 Lint n.k.
SPAANS 3 6a México Zapiola Monica  Do   13.30 Muzac 
SPAANS 3 7a Madrid Merino Carolina Do   09.00 Muzac 
SPAANS 3 7b Cuba Zapiola Monica  Do   19.00 OLVE
SPAANS 4 8a Paraguay Zapiola Monica  Ma  09.30 Lint wm
SPAANS 4 8b Léon Merino Carolina Do-Vr 12.00 ZOOM
SPAANS 4 G-a Argentina Zapiola Monica  Di    11.15 Muzac 
SPAANS 4 G-b Altamira Montoya Thais Do   09.30 Muzac 
SPAANS 4 G-c Uruguay Zapiola Monica  Ma  19.00 OLVE
SPAANS 4 G-d Guatemala Zapiola Monica  Di    13.30 Muzac 
SPAANS 4 G-e Colombia Zapiola Monica  Di    09.00 Muzac 
SPAANS 4 G-f Chile Zapiola Monica  Di    19.00 OLVE